آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد
  • 1402/07/19 - 06:53
  • - تعداد بازدید: 515
  • - تعداد بازدیدکننده: 511
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی آمل با حضور رئیس دانشکده علوم قرآنی آمل و مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش ایحا از آمل، آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی آمل، ۱۸مهرماه با حضور رئیس دانشکده علوم قرآنی آمل، مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان آمل در  این دانشکده برگزار شد.

در این آیین، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمعصوم حسینی، رئیس دانشگده علوم قرآنی آمل گفت: رسالت اصلی بسیج دانشجویی تربیت نیروی انسانی مؤمن، معتقد، جهت ایجاد شور و نشاط سیاسی توأم با آرامش و منطق در دانشگاه‌هاست.

وی افزود: امام(ره) در سال ۵۸ فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را دادند، مشاهده کردیم که همین  بسیج در مقابل ۸ سال حمله وحشیانه جهان غرب به خصوص صدام، به دفاع از خاک کشور عزیزمان پرداختند.

حسینی تصریح کرد: بعد از به پایان رسیدن جنگ، در سال ۶۷ امام، فرمان بسیج دانشجویی رو صادر کردند تا از مرزهای علمی دفاع کنند.

رئیس دانشکده علوم قرآنی آمل با بیان اینکه دشمن بعد از جنگ تحمیلی حمله به سمت دانشگاه‌ها را شروع کرد تا بتواند جوانان را از مسیر انقلاب دور کنند، خاطرنشان کرد: جوانان عزیز بسیجی با الهام از رهنمودهای امام امت و مقام معظم رهبری در تمام مراحل با جان و دل پای انقلاب ایستادند. 

در ادامه امیر سادات‌کرمی، مسئول بسیج دانشجویی استان مازندران با بیان اینکه حضرت آقا در سخنرانی‌های خود فرموده‌اند که در معادلات خود خدا را هم در نظر بگیرید، گفت: اتفاقات غزه از اتفاقات عجیب، یک معجزه و یک سنت خدایی است.

وی افزود: بسیج یعنی حق‌جویی و حق‌طلبی، امروز آرایش ما هنوز به آرایش ظهور نزدیک نشده است. حوزه علمیه و دانشکده‌ علوم قرآنی آیات امیددهنده در مورد ظهور را تبلیغ و قرائت کنند.

سادات‌کرمی تصریح کرد: دستاوردهای علوم قرآنی باید خلأ وزارت علوم را جبران کند.

مسئول بسیج دانشجویی مازندران، عملکرد بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی را خوب توصیف کرد و افزود: بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی آمل جزء برترین‌های سطح استان مازندران است.

در پایان این مراسم، مسئول بسیج دانشجویی مازندران، مهدی معطوفی را به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی آمل و مژگان سادات حسینی را به عنوان جانشین بسیج خواهران منصوب کرد.

  • گروه خبری : گروه های محتوا
  • کد خبر : 345
کلمات کلیدی
مدیر سایت آمل
خبرنگار

مدیر سایت آمل

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید