• 1400/12/24 - 10:46
  • 103
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اعزام دانشجویان دانشکده علوم قرآنی آمل به اردوی راهیان نور

مناطق جنگی در درون خود خون شهدا و اجساد مقدس ذخیره کرده اند و محل هایی با ارزش و حائز اهمیت هستند که روزگارانی با گذر از آنجا به دیدار عشق رسیدند.

به گزارش ایحا از آمل، دکتر سید معصوم حسینی رییس دانشکده علوم قرآنی آمل در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری ایحا در آمل، از اعزام 15 دانشجوی دختر این  به اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی دوران دفاع مقدس خبر داد و اظهار کرد: اردوهای راهیان نور روشنی و تداوم راه شهدا و تجلی دیدار یار را  ندا می دهند و فرصتی برای تعالی و کسب معرفت است. مناطق جنگی، محلی برای عبادت و معنویت، عشق و ایثار، همکاری و همدلی و انسجام رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس بود که تقدس آن برای بسیاری اثبات شده و خیلی ها هم از آن خبر دارند.

حسینی اظهار کرد: مناطق جنگی در درون خود خون شهدا و اجساد مقدس ذخیره کرده اند و محل هایی با ارزش و حائز اهمیت هستند که روزگارانی با گذر از آنجا به دیدار عشق رسیدند. دشمن از همین ظرفیت های معنوی و فعال در جبهه های جنگ شکست خورد و دچار آسیب شد و امروز هم در نبرد فرهنگی و عرصه شناختی از همین حوزه شکست می خورد.

وی با بیان اینکه با این سفر می‌خواهیم بگوییم ما هنوز محکم‌تر از قبل بر ارزش‌هایمان ایستاده‌ و تأکید می‌کنیم؛ می‌خواهیم به گوش جهانیان برسانیم که ما وارث خون سربداران هستیم؛ اظهار کرد: نکته دوم در خصوص اثر اجتماعی این اردوها تمرین همدلی، همراهی و نوع‌دوستی است.

در پایان حسینی بیان داشت: راوی این اردو حجت السلام و المسلمین دکتر سید قاسم حسینی،  عضو هیات علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم- دانشکده علوم قرآنی آمل  بوده است.

 

  • گروه خبری : روابط عمومی
  • کد خبر : 6360
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید